Visa inloggningsformulär
Övergångar  

Senaste övergångarna Lägg in ny övergång

Från: Lerums SOK
Till: Göteborg-Majorna OK
Från: Järla
Till: Tyrving
Från: Tyrving IL
Till: Järla IF Orientering
Från: Klubblös
Till: Eksjö SOK
Från: VaajTe
Till: Navi
Från: Hestra IF
Till: IF Hagen
Från: Hestra
Till: Hagen
Från: Ok Ravinen
Till: Turun Metsänkävijät
Från: Västvärmland OK
Till: Sundbyberg IK
Från: IKHP
Till: Kexholms SK
Från: Stora Tuna Ok
Till: Malungs OK
Från: SOl Tranås
Till: IKHP
Från: Korsnäs IF
Till: OK Kåre
Från: Fossum IL
Till: Järla Orientering
Från: Lunds OK
Till: Pan-Kristianstad
Från: IFK Lidingö
Till: Nydalen SK
Från: Kils OK
Till: Malungs ok
Från: IFK Lidingö
Till: GMOK
Från: Södertälje-Nykvarn
Till: Stora Tuna OK
Från: Fossum IF
Till: IFK Göteborg
Från: Markbygdens OK
Till: Linköpings OK
Från: Hagaby
Till: SNO
Från: Söders
Till: OK Tisaren
Från: IF Hagen
Till: OK Tisaren
Från: Bredaryd
Till: Vänersborgs SK
Från: Fossum
Till: NTNUI
Från: Göteborg-Majorna OK
Till: Järla Orientering
Från: Anderstorps OK
Till: Bredaryds SOK
Från: IFK Lidingö
Till: Ärla IF
Från: Jönköpings OK
Till: IKHP

Senast kommenterat

Onsdag 11/5

10:39

Olle Kallerbäck

3

Växjö OK » Emmaboda Verda OK

 

Onsdag 4/5

20:50

Emil Auselius

2

Bredaryd » Vänersborgs SK

 

Måndag 25/4

19:48

Moa Wallenborg

2

Lunds OK » Pan-Kristianstad

 

Måndag 18/4

10:23

Hugo Unosson

2

Kalmar OK » OK Orion

 

10:20

Noah Krikström

4

Hjärnarps OL » FK Göingarna

 

Onsdag 13/4

19:37

Ruslab Glebov

3

Ok Ravinen » Turun Metsänkävijät

 

Lördag 2/4

14:36

Ludwig Ljungqvist

1

IKHP » Kexholms SK

 

Fredag 1/4

16:25

Joel Golsäter

1

Korsnäs IF » OK Kåre

 

Onsdag 23/3

13:01

Jonas Andersson

4

Kils OK » Malungs ok

 

Söndag 13/3

22:41

Björn Cederberg

1

IFK Lidingö » GMOK

 

Torsdag 17/2

13:16

Kristoffer Tengroth

3

IFK Lidingö » Ärla IF

 

Måndag 31/1

13:59

Filippa Söderberg

1

Kalmar OK » OK Orion

 

Torsdag 27/1

08:31

Love Persson

3

Malmö OK » FK Göingarna

 

Onsdag 5/1

21:02

FKG

1

Malmö OK » FK Göingarna

 

Onsdag 1/12

08:11

Ausrine Kutkaite

1

IFK Lidingö » Järla Orientering

 

Måndag 15/11

14:47

Hugo Kindborn

2

OK Hällen » Stigtomta FK

 

Onsdag 10/11

08:46

Emma Emilsson

2

OK Skogsfalken » OK Orion

 

Onsdag 15/9

19:20

BOA-snörning

5

Wängdahl » Icebug

 

Onsdag 8/9

16:01

Thierry Gueorgiou

1

Svenska Landslaget » Finska Landslager

 

Tisdag 7/9

12:45

Hugo Larsson

2

Karlskrona SOK » FK Göingarna

 

 
 
 

Logga in på Orienterare.nuStäng