Visa inloggningsformulär
Övergångar  

Senaste övergångarna Lägg in ny övergång

Från: Litauen
Till: Ulricehamns OK
Från: Lidingö
Till: Järfälla
Från: Växjö OK
Till: Bredaryd SOK
Från: Domnarvets GoIF
Till: Stora Tuna OK
Från: OK Njudung
Till: Bredaryds SOK
Från: Elverum OK
Till: Bækkelagets SK
Från: OK Linné
Till: OK Ravinen
Från: NTNUI
Till: Oppsal Orientering
Från: Halden SK
Till: Oppsal Orientering
Från: NTNUI
Till: Oppsal Orientering
Från: Järfälla OK
Till: Attunda OK
Från: Ok Nolaskogsarna
Till: OK Kåre
Från: Järfälla OK
Till: Ok Linné
Från: Kalmar OK
Till: Växjö OK
Från: Andrarum IF
Till: PanKristianstad
Från: Trollhättan SOK
Till: PanKristianstad
Från: Ok Hällen
Till: Växjö OK
Från: Sävedalens AIK
Till: Blåvitt
Från: Domnarvet GoIF
Till: Malungs ok
Från: TjällmoGodegård OK
Till: GMOK
Från: OK Njudung
Till: Bredaryds SOK
Från: Ok Skogsfalken
Till: Fk Göingarna
Från: Josefsson
Till: Fk Göingarna
Från: OK Kåre
Till: Karlsbyhedens OK
Från: Skåneslättens OL
Till: OK Pan-Kristianstad
Från: Fk Herkules
Till: XxkantornxX
Från: Lerums SOK
Till: Göteborg-Majorna OK
Från: Järla
Till: Tyrving
Från: Tyrving IL
Till: Järla IF Orientering
Från: Klubblös
Till: Eksjö SOK

Senast kommenterat

Måndag 19/9

20:10

Karl Petersén

2

OK Njudung » Bredaryds SOK

 

19:46

Emil Skepp

2

Sävedalens AIK » Blåvitt

 

19:45

Kristoffer Tengroth

2

Lidingö » Järfälla

 

Söndag 17/7

12:11

Hugo Kindborn

1

Ok Hällen » Växjö OK

 

Lördag 16/7

18:53

Erik Bovallius

4

Järfälla OK » Attunda OK

 

Måndag 27/6

19:14

Alva Björk

5

Trollhättan SOK » PanKristianstad

 

Söndag 26/6

21:19

Elin Nilsson

2

Andrarum IF » PanKristianstad

 

Lördag 4/6

22:49

Johannes Öhgren

1

OK Kåre » Karlsbyhedens OK

 

Tisdag 31/5

17:37

Hannes Persson

1

Fk Herkules » XxkantornxX

 

Onsdag 11/5

10:39

Olle Kallerbäck

3

Växjö OK » Emmaboda Verda OK

 

Onsdag 4/5

20:50

Emil Auselius

2

Bredaryd » Vänersborgs SK

 

Måndag 25/4

19:48

Moa Wallenborg

2

Lunds OK » Pan-Kristianstad

 

Måndag 18/4

10:23

Hugo Unosson

2

Kalmar OK » OK Orion

 

10:20

Noah Krikström

4

Hjärnarps OL » FK Göingarna

 

Onsdag 13/4

19:37

Ruslab Glebov

3

Ok Ravinen » Turun Metsänkävijät

 

Lördag 2/4

14:36

Ludwig Ljungqvist

1

IKHP » Kexholms SK

 

Fredag 1/4

16:25

Joel Golsäter

1

Korsnäs IF » OK Kåre

 

Onsdag 23/3

13:01

Jonas Andersson

4

Kils OK » Malungs ok

 

Söndag 13/3

22:41

Björn Cederberg

1

IFK Lidingö » GMOK

 

Torsdag 17/2

13:16

Kristoffer Tengroth

3

IFK Lidingö » Ärla IF

 

 
 
 

Logga in på Orienterare.nuStäng