Visa inloggningsformulär
Övergångar  

Senaste övergångarna Lägg in ny övergång

Från: NTNUI
Till: Bækkelaget
Från: Rehns BK
Till: Hagaby GoIF
Från: Frol IL
Till: Namsos OK
Från: Frol IL
Till: Namsos OK
Från: Falköpings AIK
Till: Mullsjö SOK
Från: Stora Tuna
Till: Ärla IF
Från: Ronneby Ok
Till: OK Orion
Från: OK Lindéna
Till: Ok Orion
Från: SNO
Till: Kils OK
Från: Ulricehamns OK
Till: Mullsjö SOK
Från: Leksands OK
Till: Rehns BK
Från: Täby OK
Till: Järla Ok
Från: IFK Lidingö SOK
Till: Hagaby GoIF
Från: IFK Lidingö
Till: IFK Göteborg
Från: Ok Skogsfalken
Till: Göteborg-Majorna
Från: OS Hjälpkurvan
Till: Bredaryd SOK
Från: OK Denseln
Till: IFK Lidingö
Från: Hellas
Till: Alfta-Ösa OK
Från: NTNUI
Till: IFK Lidingö
Från: Täby OK
Till: Ronneby OK
Från: Lustens OK
Till: OK Kolmården
Från: OK Orion
Till: IFK Göteborg
Från: OK Hällen
Till: Nyköpnings OK
Från: Olomouc
Till: Nydalens Skiklub
Från: Ås-NMBU IL
Till: Nydalens Skiklub
Från: OK Skogsstjärnan
Till: IF Hagen
Från: SNO
Till: Ärla IF
Från: Stångenäs AIS
Till: West Ham United
Från: Varegg
Till: Bækkelaget
Från: OK Tisaren
Till: GMOK

Senast kommenterat

Torsdag 27/4

18:53

Magne Jutulstad

1

NTNUI » Bækkelaget

 

Tisdag 18/4

19:57

Peter Markendahl

22

Vänersborgs SK » OK Klyftamo

 

Måndag 10/4

19:09

Filip Bengtsson

3

OK Lindéna » Ok Orion

 

Onsdag 5/4

20:54

Anton Johansson Glivesson

4

Ronneby Ok » OK Orion

 

09:42

Nils H Grip

2

Kalmar OK » Orion OK

 

Måndag 27/2

08:20

Irina Nyberg

1

Hellas » Alfta-Ösa OK

 

Fredag 24/2

20:49

Gustaf Sundbüe

4

OK Hällen » Nyköpnings OK

 

Torsdag 16/2

14:55

Johan Ryding

5

SNO » Ärla IF

 

Måndag 6/2

11:34

Henrik Jonsson

3

OK Rodhen » Ärla IF

 

Torsdag 2/2

14:45

Jonas Merz

1

OK Tisaren » GMOK

 

Onsdag 18/1

15:17

Karl Fremstad

1

Halden SK » Bækkelaget SK

 

Onsdag 11/1

10:41

Jenny Wegebro

3

Umeå OK » Sundsvalls OK

 

Tisdag 10/1

08:59

Jan sedivy

1

Kristiansand OK » Haldens SK

 

Torsdag 5/1

23:04

Erik Winbladh

1

Lunds OK » Karlskrona SOK

 

Onsdag 4/1

21:17

Carl Ekbring

2

Kexholms SK » Skåneslätten

 

Onsdag 14/12

15:31

Raffael Huber

1

GMOK » IFK Mora OK

 

Tisdag 13/12

10:44

Johan Runesson

1

GMOK » Tampereen Pyrintö

 

Torsdag 8/12

20:57

Cat Taylor

1

OK Linné » OK Södertörn

 

Måndag 5/12

14:49

Olle Josarp

1

FK Friskus-Varberg » OK Tisaren?

 

Torsdag 17/11

10:14

Vojtěch Kettner

1

Unknown » IFK Mora OK

 

 
 
 

Logga in på Orienterare.nuStäng