Visa inloggningsformulär
Övergångar  

Senaste övergångarna Lägg in ny övergång

Från: Gävle OK
Till: OK Rodhen
Från: VBOL
Till: OK Rodhen
Från: Västerås SOK
Till: Ok Rodhen
Från: Pan-Kristianstad
Till: IFK Lidingö SOK
Från: Centrum OK
Till: Snättringe SK
Från: Haninge SOK
Till: Ok Södertörn
Från: Ok Södertörn
Till: Haninge SOK
Från: Ok Ravinen
Till: Haninge SOK
Från: Trollhättan
Till: Halden SK
Från: Falköping
Till: Halden SK
Från: OK Alehof
Till: Sävedalens AIK
Från: Heming orientering
Till: IFK Götebrog
Från: Nydalen Sk
Till: Freidig
Från: Kamrat och IF KIF
Till: Snättringe SK
Från: Fredrikstad
Till: IFK Lidingö
Från: OK Ravinen
Till: Haninge SOK
Från: Linköpings OK
Till: OK Orion
Från: OK Kullingshof
Till: Trollhättans SOK
Från: Haninge SOK
Till: OK Södertörn
Från: Haninge SOK
Till: Ok Södertörn
Från: OK Södertörn
Till: Haninge SOK
Från: Katrineholm OK
Till: OK Hällen
Från: Katrineholm OK
Till: OK Hällen
Från: Lillomarka OL
Till: Bækkelaget
Från: Haninge
Till: Snättringe Snabbklubb
Från: OK Orion
Till: Malung OK-Skogsmårdarna
Från: Domnarvet GoIF
Till: Rehns BK
Från: Leksands OK
Till: Stora Tuna Ok
Från: OK Klemmingen
Till: OK Hällen
Från: OK Kåre
Till: Malungs OK Skogsmårdarna

Senast kommenterat

Fredag 21/9

09:53

Henrik Petrisi

1

VBOL » OK Rodhen

 

Söndag 5/8

11:48

Albin Thunberg

1

OK Alehof » Sävedalens AIK

 

Onsdag 18/7

15:32

Isak Jonsson

1

Nydalen Sk » Freidig

 

11:28

Kasper Fosser

1

Heming orientering » IFK Götebrog

 

Söndag 1/7

09:06

Hugo Setthagen

4

OK Tranan » IF Hagen

 

Tisdag 12/6

10:42

Felix Persson

1

Haninge SOK » OK Södertörn

 

Onsdag 18/4

11:35

Oskar Lundqvist

1

OK Orion » Malung OK-Skogsmårdarna

 

Onsdag 14/3

14:50

Eduardo Gil Marcos

1

Attunda OK » Turun Metsänkävijät

 

Onsdag 28/2

09:19

Arvid Aronsson

4

OK Kroppefjäll » GMOK

 

Måndag 5/2

18:23

Filip Wadsten

3

Haldens SK » Malungs OK Skogsmårdarna

 

Torsdag 1/2

19:10

Johan Nöjd

2

JOK » FK Göingarna

 

15:55

Hanna Mårtensson

2

OK Skogsstjärnan » GMOK

 

Onsdag 31/1

16:41

Philip Persson

1

OK Orion » GMOK

 

Måndag 15/1

10:34

Line Cederberg

1

OK Pan-Kristianstad » GMOK

 

10:31

Moa Pettersson

1

Karlskrona SOK » GMOK

 

10:30

Rasmus Arfwedson

1

Frölunda OL » GMOK

 

Söndag 14/1

14:42

arvid aronsson

2

ok kroppefjäll » GMOK

 

Lördag 6/1

12:46

Robert Wallsten

1

Tullinge SK » Snättringe SK

 

Tisdag 26/12

22:05

Daniel attås

1

Ok Tisaren » Malungs ok skogsmårdarna

 

Torsdag 7/12

18:12

Karl Fremstad

1

Bækkelaget » Tyrving

 

 
 
 

Logga in på Orienterare.nuStäng